27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 43%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 32.08
Увійти

10 небезпечних знахідок

Мабуть кожен з нас за своє життя знаходив різноманітні речі, починаючи від дорогих прикрас, грошей, закінчуючи голками та ляльками-мотанками. Сьогодні ми поговоримо, яку небезпеку несуть ці, на перший погляд, милі речі.

Монети. Вони легко вбирають в себе енергетику, не лише позитивну, але й негативну. Монета з позитивною енергетикою може стати для вас талісманом, а от з негативною навпаки - принести біду. Тому перед тим, як підбирати гроші, задумайтеся, хто викидатиме талісман? Наші предки говорили, що знайдені гроші ніколи не принесуть добра. Вони попереджали, що знайшовши невелику суму, ви ризикуєте втратити значно більшу.

Золоті прикраси. Неодноразово мабуть кожен з нас знаходив золоті або срібні прикраси, але і вони можуть нести велику небезпеку. Дорогоцінний метал легко піддається магічному впливу, тому прикраси із цінних металів часто використовують для привороту або наведення порчі або зурочення. Обручки залишають на вулиці, щоб попрощатися з проблемами в особистому житті. В жодному разі не можна надягати прикрасу, адже вона принесе вам купу нещастя.

Саморобні вироби – ляльки, статуетки, м’які іграшки. Такі речі загалом виносять з дому, щоб позбавитися порчі. Така знахідка може принести у ваш дім матеріальні проблеми та хвороби.

Голки та булавки вважають носіями негативної енергетики. Гострі предмети насичені негативом. Їх використовують не лише, як обереги від зурочення. Доторкнувшись до гострої знахідки, новий власник забере весь негатив попереднього на себе.

Хрестик. Він тісно пов’язаний з долею людини. Він запам’ятовує всі моменти власника. Примірявши чужий хрестик, людина разом з ним надягає на себе чужу долю. Вважається, що якщо до знайдено виробу доторкнутися, людина забере на себе чужі гріхи.

Ключі часто використовують в ритуалах для того, щоб закрити нещастя, а потім викидають.

Браслет з ниток часто використовують в якості оберегу. Доторкнувшись до такої знахідки можна накликати на себе біду.

Люстерка здавна вважалися небезпечним предметом. Вони володіють здатністю запам’ятовувати. Воно вбирає енергетику людей, далі розповсюджують її, тому краще пройти повз.

Гребінець постійно взаємодіє з енергетикою власника. Тому, підіймаючи гребінець ви ризикуєте зарядитися негативною енергетикою. Також вважають, що його використовують у приворотах.

Годинник. Відомо, що коли людина помирає то він зупиняється. Тому, піднявши таку знахідку, ви порушуєте цілісність свого енергетичного поля та ризикуєте забрати собі хвороби та проблеми попереднього власника.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.