10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.23   EUR 32.53
Новини 24

115 млн. євро для розвитку інфраструктури Кам’янського

Наше місто незабаром отримає 115 млн. євро в рамках участі у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», який проводить Міністерство регіонального розвитку та будівництва України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). 4 серпня відбулося засідання Координаційного комітету (Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводу і реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів), за підсумками якого наше місто успішно пройшло  відбірковий етап.
За рахунок цих коштів можна провести термомодернізацію 38 будівель бюджетних установ ( школи, садочки, лікарні, спортивні заклади), модернізацію системи теплопостачання міста шляхом будівництва невеликих енергоефективних котелень із заміною теплових мереж та встановлення теплових лічильників у будинках, реконструкцію систем водопостачання і каналізації «Міськводоканалу» з модернізацією насосних станцій, а також повне відновлення зовнішнього освітлення міста з використанням LED-технологій.
«Найближчим часом буде розроблена «дорожня карта» проекту  з конкретними термінами реалізації інвестиційної програми», – повідомив Андрій Білоусов.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.