29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

150млн грн виділяє область на дитсадок у Романково, стадіон на лівобережжі та реконструкцію Палацу тенісу

У 2018 році Кам'янському з обласного бюджету планують виділити 150 млн гривень. Про це йшлося 6 листопада на робочій нараді міського голови Андрія Білоусова з депутатами Дніпропетровської обласної ради Оленою Плахотнік та Олегом Захорольським.

Темою зустрічі було формування обласного бюджету на 2018 рік.

У разі позитивного вирішення питання, ці кошти будуть направлені на будівництво дитячого садка в селищі Романкове і нового стадіону на Лівому березі. Також планується реконструкція Палацу тенісу СК «Прометей». Тут проходить маса змагань, проте будівля вже застаріла. Реконструкція передбачає внутрішній ремонт і утеплення фасадної частини із заміною вікон на металопластикові. У результаті, Палац тенісу зможе приймати змагання найвищого рівня.

Крім того, попередньо до переліку робіт вже включено капітальний ремонт вулиць Медичної, Дорожньої, Ціолковського та вулиці Широкої на відрізку від Майдану Героїв до вулиці Лікарняної. Капітально відремонтувати планують також дорогу по 3-му Травневому (колишньому Баглійському) провулку, що веде до садів на Соцмісті.

«У нас є розуміння з керівництвом обласної державної адміністрації про те, що Кам'янському буде виділено близько 150 мільйонів гривень на реалізацію соціальних проектів. Це ті базові об'єкти, які попередньо погоджені на включення до обласного бюджету. Будуть і додаткові об'єкти, які за підсумками 6 місяців, у разі перевиконання бюджету, ми також пропонуватимемо обласному керівництву. Сподіваюся, що після затвердження бюджету, вирішивши ці питання, ми знімемо певну низку проблем, які існують у місті», – зазначив Андрій Білоусов.

Останнє редагування Понеділок, 06 листопада 2017 16:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.