19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

18-та сесія

21 липня відбулася 18 сесія міської ради. Зареєструвалося 37 депутатів з 42.  Розпочали з резолюції, яку було складено підчас мітингу біля стін «Міськгазу» 20 липня. Народ не задоволений діями газовиків, а саме насильницьким встановленням загальнобудинкових лічильників. Депутат Андрій Іванченко зачитав документ присутнім та передав його на розгляд міському голові Андрію Білоусову. 

Далі голосували за перелік основних питань, внесених у порядок денний. Детальніше зупинилися на питанні щодо порядку оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів у м. Кам’янське. Один з пунктів, щодо розрахунку оплати за тимчасове користування місцем розміщення реклами, в якому вказані формули і коефіцієнти для певних вулиць міста, не підтримали. Ще один – про прядок оплати та необхідність укладення договорів підприємцями з відділом реклами міськради було підтримано більшістю депутатів.

Жваво обговорювали списки депутатських комісій. Намічалося, щодепутат Григорій Самойленко («УКРОП») перейде з постійної депутатської комісії з питань екології, промислової політики і економіки до комісії з питань ЖКХ. Втім, під час палкої дискусії, він вирішив залишитися в екологічній. Не вийшло змінити комісію з питань транспорту зв'язку та інфраструктури на комісію з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження і депутату Сергію Ворожко («УКРОП»).  Проголосували лише за включення Тетяни Дарадан («Опозиційний блок») до складу депутатської комісії з гуманітарних питань замість Володимира Бабенка (позафракційний).

Були й такі питання, які направили на доопрацювання. Серед них - розміщення елеватору для зберігання зерна у с. Карнаухівка. Думки розділилися: хтось вбачає у цьому залучення інвестицій, інші – хвилюються за екологію. Для більш детального обговорення плюсів та мінусів, мер А. Білоусов запропонував провести громадські слухання і тільки після цього винести питання повторно, на розгляд сесії.

Достатньо гостро обговорювалися персональні зміни у складі виконавчого комітету. Спочатку питання про відкликання з виконкому Анатолія Савенка та Євгена Найди не набрало потрібної кількості голосів, але Віталій Чернявський закликав колег провести повторне голосування. В результаті виникла гостра перепалка між Віталієм Чернявським і Сергієм Павлюком.  Голова міського осередку партії «Опоблок» захищав свого однопартійця, проте друге голосування все ж провели, але з поправкою - мер запропонував вивести зі складу виконкому тільки А. Савенка. В результаті - 22 депутати проголосували за цю пропозицію.

Наприкінці сесії, секретар міськради Олександр Залевський закликав депутатів звернутися до Верховної Ради України з вимогою не затверджувати новий Трудовий кодекс, який значно обмежує права найманих працівників, але більшість депутатів не підтримала цю пропозицію.

Останнє редагування П'ятниця, 21 липня 2017 16:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.