0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 61%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

25 років Кам'янській виправній колонії

12 жовтня з нагоди ювілею відбулася низка урочистих заходів за участю співробітників колонії та ветеранів установи. У гості до ювілярів завітали міський голова Андрій Білоусов, його заступники, депутати міської ради, прес-служба КМР.

Начальник установи Ірина Боброва провела для гостей екскурсію по території колонії, показала, в яких умовах живуть і працюють засуджені жінки, ознайомила з основною спеціалізацією колонії – пошиттям робочого та професійного одягу, постільних речей.

На сьогодні в установі утримуються 252 засуджені. У всіх приміщеннях зроблено сучасний ремонт. У кімнатах для відпочинку є телевізори, а в кімнатах для прийому їжі – сучасне електрообладнання. Є також лазня, перукарня та магазин. Крім того, жінки мають змогу реалізувати своє конституційне право на отримання повної загальної середньої освіти. На території закладу осудженні освоюють нові професії за трьома спеціальностями: кухар, швачка і тістороб.

Після знайомства з внутрішнім життям установи відбулися урочисті збори в Академічному музично-драматичному театрі ім. Л. Українки. У залі зібралися працівники установи та ветерани пенітенціарної служби, які працювали в колонії у різні роки.

У своєму зверненні до присутніх міський голова Андрій Білоусов зазначив, що умови, в яких сьогодні перебувають засуджені та працює колектив – достойні та відповідають сучасним вимогам і стандартам.

«Ви допомагаєте людям, які оступилися в своєму житті та порушили закон, соціально адаптуватися. Навіть у таких непростих умовах ви творчо підходите до процесу облаштування установи, розвиваєте у засуджених духовні якості. Дякую вам за вашу працю!» – сказав міський голова.

До вітань приєднався народний депутат України Олександр Дубінін.

«На мій погляд, багато політиків та бізнесменів у нашій країні повинні брати приклад з керівництва колонії, як потрібно працювати і виховувати громадян», – сказав народний депутат.

У ході урочистостей відбулася церемонія нагородження кращих працівників і ветеранів пенітенціарної служби.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.