30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 35.40 km/h

USD 26.48   EUR 30.83
Увійти

32 родини Дніпропетровщини отримали нове житло

32 сім’ї військовослужбовців Дніпропетровщини отримали власні квартири у сучасному будинку. Ключі вручив Президент України Петро Порошенко. 
«Держава розпочала системну роботу із забезпечення житлом тих, хто боронить її кордони. Дбаємо про бійців та їхні сім’ї – створюємо для них гідні умови для проживання. Наші захисники вже отримали понад п’ять тисяч квартир. Це той символ турботи про українського воїна, який демонструє держава. Я поставив завдання нарощувати темпи будівництва, адже на новобудови очікують ще сотні сімей, – зазначив Петро Порошенко. – Нині військовослужбовці служби транспорту відновлюють інфраструктуру на Сході країни, знешкоджують вибухонебезпечні предмети на транспортних об’єктах, а отже, роблять величезний внесок у відродження Донбасу. Той, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини, гідний мати достойні соціально-побутові умови». 
Житло отримали 32 родини військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту. 27 із них – учасники АТО. 


 «Довго чекали на це житло. Наша родина молода, але вже маємо двоє діточок. Своєї оселі ніколи не було, тому дуже зраділи такому подарунку. Приємно, що держава дбає та не забуває про нас», - розповів військовослужбовець Максим Тимофєєв. 


Чотириповерхівку за 7 місяців «з нуля» звели самі військові. Оскільки все робили самотужки, замість 19 млн грн, закладених проектом, будівництво обійшлося лише у 7,5 млн грн. 
У  будинку -  8 однокімнатних, 16 двокімнатних, 8 трикімнатних квартир.  Оселя збудована за сучасними технологіями: має утеплені стіни, енергозберігаючі вікна, автономне опалення, теплу підлогу. У квартирах – ремонт. 

 «З Дніпропетровщини до АТО пішли найбільше в Україні хлопців. Оздоровлення, фізична та психологічна реабілітація, освітні курси, спортивні змагання. Все, аби допомогти демобілізованим освоїтися у мирному житті, а їхнім рідним – забути про пережите. Звичайно, забезпечуємо їх і житлом. За останні роки власні квартири в області отримали кількасот сімей АТОвців», - зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 
Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту з перших днів АТО стали на захист України. Загалом понад 1,5 тисячі транспортників пройшли через горнило війни на Сході.   

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.