-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

40 років на стражі порядку

8 вересня свій 40 річний ювілей відзначав Дніпровський центр підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально виконавчої служби. За цей час там пройшли навчання 70 тисяч працівників кримінальної виконавчої служби.

Ще у 1977 році наказом Міністерством внутрішніх справ України на території колишньої виправної колонії було створено республіканську школу підготовки середнього та молодшого начальницького складу виправних колоній України. Правонаступницею цього департаменту стала державна пенітенціарна служба, яка сьогодні відповідає за дуже важливий аспект – спілкування з людьми, які ступили на невірний шлях і відтепер потребують реабілітації та перевиховання.

За сорок років заклад зазнав багато змін. Система виконань покарання до певного періоду була в упорядкуванні МВС України, потім її перевели в упорядкування державного департаменту України з питань виконання покарань.

Зараз в навчальному закладі створені усі умови для того, щоб курсанти змогли здобути необхідні знання та стати справжніми спеціалістами.

Привітати заклад з ювілеєм завітали: заступник Кам`янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Південного району міста Світлана Колісніченко, Хейлик Борис Іванович, який очолював навчальний заклад з 1993 по 2005 рік, Передерєєва Наталія Олександрівна, яка керувала діяльністю навчального закладу з 2005 по 2014 рік, настоятель Храму Трьох Святителів Великих протоієрей Української Православної Церкви Отець Володимир.

Під час урочистостей учасникам свята продемонстрували видовищні рукопашні бої курсантів та викладачів училища та презентаційний фільм про життя Дніпровського центру ПКП ДКВС України. Також на присутніх очікувала церемонія нагородження, на якій були відмічені найбільш досвідчені та видатні представники педагогічного складу навчального закладу. Завершився захід традиційною концертною програмою.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.