-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

5% українців підтримують модний тренд - вегетаріанство

Все більше українців відмовляються від м'яса і переходять на бік вегетаріанців.

Останнім часом зафіксовано факт збільшення кількості закладів, де в меню взагалі немає м'ясних продуктів. Фахівці запевняють, що близько 2 млн. громадян нашої держави, в основному молодих і успішних, відмовилися від м'яса на користь "овочевої ідеології". Дана інформація була опублікована на сайті "Новий час".

В мережі є певний ресурс Happy Cow, в якому можна відстежити кількість закладів для вегетаріанців по всьому світу. Згідно з відомостями бази, в Україні зареєстровано понад 40 закладів подібного напрямку, 20 з яких розташовані в столиці, 6 - у Львові, по 4 - в Харкові та Одесі, а також 3 заклади для вегетаріанців - в Дніпрі.

Президент Асоціації ресторанів України, Ольга Насонова, стверджує, що за останні 3 роки кількість закладів для вегетаріанців збільшилася втричі. Також, в звичайних ресторанах і кафе з'явилися окремі меню або розділ, в яких пропонують страви без м'яса.

Згідно з проведеним дослідженням Київського міжнародного інституту соціології близько 5% українців відмовилися від м'яса і стали вегетаріанцями, а це - 2 мільйони жителів. Дослідники вважають, що це далеко не межа, оскільки в Європі, наприклад, кожен десятий житель ступив на шлях вегетаріанства.

Останнє редагування П'ятниця, 15 грудня 2017 16:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.