12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

500 років Реформації

15 квітня у приміщенні Кам’янської міської ради відбулося засідання круглого столу, яке присвячене 500-річчю реформації. У зустрічі взяли участь представники міської та державної влади, діячі культури і науки та представники різних релігійних конфесій міста, а також народний депутат України Павло Унгурян.

Заходи по відзначенню 500-річчя європейської реформації відбуваються у цьому році по всій країні згідно з указом Президента Петра Порошенка, що наголосив на історичній ролі цієї події у становленні Європи, утвердженні ідеї рівності прав і свобод людини, здійсненні наукових відкриттів та розвитку різних соціальних інституцій.     За круглим столом були обговорені актуальні питання сьогодення: виховання дітей, згідно християнських цінностей, розвиток інституту сім’ї, як основи суспільства, становлення країни, через відродження духовності.

Наприкінці круглого столу учасникам заходу було запропоновано провести спільну молитву за мир у державі і злагоджену роботу влади та церкви на благо українського народу.

 

Автор: Ірада Акімова

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.