11°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 82%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 32.63
Новини 24

«Академія молодого громадянина»

Активісти учнівських організацій самоврядування Кам’янського у березні взяли участь у відбірковому турі Всеукраїнської програми «Академія молодого громадянина». Він реалізується за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомляє офіційний сайт Кам’янської міської ради.

У програмі «Академія молодого громадянина» взяли участь учні з Дніпра, Кам’янського, Миколаєва, Маріуполя, Хмельницького. Загалом відібрано 22 учасника.

У рамках програми «Академія молодого громадянина» учні відвідають серію навчальних сесій, які проведуть досвідчені тренери та кваліфіковані експерти: «Вступ до політики та політична система України», «Лідерство та особистий розвиток», «Сучасні комунікації та публічні виступи», «Вибори та виборча кампанія».

Наприкінці березня у Дніпрі відбулися перші сесії, які провели: випускниця Академії молодого політика Д. Габібуллаєва, експерт Центру Розвитку Громадських ініціатив М. Ковальова, експерт з виробничих технологій М. Городок, експерт з лідерства О. Половцев. Під час однієї  з сесій до учнів завітав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Каміль Примаков. Він розповів про свій професійний досвід, обговорив питання молодіжної політики та участі молодіжних організацій у громадському житті, відповів на запитання, які цікавили лідерів учнівських організацій.

У квітні відбудеться відкрите засідання лідерів учнівський організацій і євроклубів, там учасники проекту Ігор Залевський, Катерина Боровик та Анна Зікрач поділяться своїми враженнями з присутніми.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.