12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

Андрій Білоусов отримав нову посаду

Очільнику міста Дніпродзержинськ довірили чергову посаду. 25 травня під час проведення засідання регіональної платформи Асоціації міст України, яке відбулося в Дніпропетровську, було оголошено, що за результатами опитування, більшістю голосів, головою Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України вперше в історії Дніпродзержинська став міський голова Андрій Білоусов.

На засіданні були присутні голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, народні депутати України Іван Куліченко та Максим Курячий, а також голови міст області.

Відкриваючи перше засідання в якості голови Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України, Андрій Білоусов зазначив, що в рамках міжнародної технічної допомоги Асоціація реалізує великий амбітний проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», головною метою якого є створення сприятливих умов для впровадження реформи децентралізації, а також поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

 

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.