17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.83
Увійти

Андрій Білоусов відвідав засідання Асоціації міст України

30 червня у Києві відбулося засідання Асоціації міст України. Цього року вона відзначає 25 років з дня створення. На урочистому заході були присутні – Президент України Петро Порошенко, члени Уряду, Парламенту, очільники міст, почесні гості, представники іноземних Асоціацій.

В ході засідання була представлена стратегія розвитку АМУ до 2022 року. Учасники зустрічі обговорили низку питань. Загалом виконання рішення Правління АМУ, формування офіційної позиції,  що стосується основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки. Також були вручені державні нагороди, почесні грамоти і нагороди Уряду, цінні подарунки та подяки.

В рамках робочого візиту, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Романом Чуприненко. Вони обговорили питання залучення у Кам'янське європейських інвестицій. Мова йшла про інвестиції двох напрямків: грантові безповоротні кошти і кредитна програма, яка передбачає повернення коштів під гарантії уряду. Для участі в першій програмі місто подало 16 основних і 5 додаткових об'єктів бюджетної сфери: школи, дитячі садки та лікарні, де буде виконана реконструкція, модернізація, капітальний ремонт, утеплення, термомодернізація.  Реалізація запланованого почнеться з 2018 року. На сьогодні об'єкти інфраструктури проходять поетапний конкурсний відбір.

Друга кредитна програма передбачає відновлення зовнішнього освітлення з використанням енергозберігаючих технологій. Окрім цього, Андрій Білоусов та його перший заступник Олександр Чернишов побували на прийомі у Міністра соціальної політики України Олександра Реви. Обговорили питання отримання у цьому році 15 млн. грн на реконструкцію ЦНАП по пр. В. Стуса 10/12. Проект передбачає реконструкцію приміщення з утепленням, а також повну реконструкцію площі перед спорудою із будівництвом фонтану та інших елементів благоустрою. Далі ця територія стане центральною частиною для відпочинку на житловому масиві Черемушки.


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.