27°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 48%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Андрій Білоусов зустрівся з городянами

23 травня очільник міста Андрій Білоусов провів робочий прийом городян з особистих питань. Консультували городян на прийомі заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, керівництво управляючої компанії з питань обслуговування житлового фонду.

Проблеми були різносторонні. Більша кількість питань стосувалася надання матеріальної допомоги учасникам АТО, ремонту покрівель, переселення з житла, яке знаходиться в аварійному стані, проведення поточних ремонтів та загального благоустрою міста.

Окрім цього, представники громадськості звернулися до міського голови з проханням допомогти з благоустроєм спортивного майданчику на території НВК «Гармонія», який розташований по вул. 9 травня. Андрій Білоусов обіцяв допомогти. Позитивно вирішилося питання учасника АТО щодо надання йому матеріальної допомоги на лікування та проходження реабілітації.

Майже всі питання з якими звернулися городяни  до міського голови були вирішені. Стосовно інших питань були дані доручення  керівникам управляючих відділів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.