0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 66%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Андрій Білоусов зустрівся з представниками Українського фонду

31 травня міський голова Андрій Білоусов та перший заступник міського голови Олександр Чернишов зустрілися з представниками Українського фонду соціальних інвестицій з питань впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури України».

Взаємодія місцевої влади з фондом почалася ще у лютому минулого року. Завдяки допомозі фонду у Кам’янському впровадять 2 проекти – по реконструкції гуртожитку по пр. Конституції, 32 під соціальне житло та капітальному ремонту школи №42, що розташована по вул. Дунайська. 

У травні поточного року були проведені тендери на проведення робіт на об’єктах, визначені підрядні організації для виконання робіт.

В рамках зустрічі сторони підписали  тристоронні угоди на початок і виконання будівельних робіт.

Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що за рахунок коштів міського бюджету була розроблена лише проектно-кошторисна документація за вказаними об’єктами все фінансування  за даними проектами буде здійснювати Український фонд за рахунок гранту Уряду Німеччини. 

Після реконструкції гуртожитку, місто отримає сучасну споруду, замість руїн по пр. Конституції. В експлуатацію буде введено 36 квартир, а у  школі буде проведений капітальний ремонт.

 Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.