28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Андрія Білоусова запросили на державне свято Республіки Казахстан

1 грудня  Республіка Казахстан відзначає державне свято – День Першого Президента країни Нурсултана Назарбаєва. В якості почесного гостя на запрошення керівництва міста Караганда в святкових заходах бере участь Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

30 листопада, Андрій Білоусов і Заслужений тренер України та Казахстану Лев Ежевській перебувають в місті Караганда. Програма візиту передбачає низку ділових зустрічей, відвідування театру, музеїв, а також переїзд в місто Теміртау, де пройдуть урочисті заходи з нагоди державного свята.

День Першого Президента Республіки Казахстан заснований з метою відзначити і визнати видатні заслуги першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва перед Республікою.

Історичною передумовою і підставою для вибору дати свята послужила подія, що відбулася 1 грудня 1991 року - в результаті перших всенародних виборів Нурсултан Назарбаєв був переобраний на пост президента Казахської РСР. Він був єдиним кандидатом і переміг з 98,7% голосів при 88,2% виборців, що проголосували.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.