20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 84%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Антикорупційна гаряча лінія

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, у Кам`янському створено спеціальну телефонну «гарячу лінію» з питань порушення антикорупційного законодавства. Про це повідомляє сайт dndz.gov.ua.

 

Громадяни, які бажають повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», можуть зателефонувати за номером 3-12-89. Реєстрацію таких даних здійснює відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Посадовці розглядають і анонімні повідомлення, якщо наведена в них інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відділу доручено інформувати спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення. У разі необхідності посадові особи також повинні повідомляти міського голову для вжиття заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

 

Детальніше в цій категорії: « З Днем журналіста! Горить "VARUS" »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.