Вітер: 28.97 km/h

USD 26.83   EUR 31.63
Увійти

Артем Лісовий посів друге місце на Чемпіонаті Європи з кіокушин-кан карате

Артем Лісовий, учень середньої школи №40 і вихованець Федерації кіокушин-кан карате міста Кам'янське, став призером відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате.

В ході виступу в Артема було три поєдинки: відбірковий, півфінальний і фінальний. Артем був єдиним представником української версії кіокушин-кан карате, який зайняв 2-е місце. До цього результату Артем йшов більше 10 років.

Дніпропетровщину на Чемпіонаті Європи представляло 5 осіб, з яких троє стали призерами: Євген Соболь і Дмитро Бубнов посіли третє місце, Артем Лісовий посів друге. Займатися карате Артем почав в 6 років, в змаганнях міжнародного рівня бере участь з 2014 року. Першим наставником Артема був Сергій Радивилів, який тренував юного спортсмена протягом 8 років на базі середньої школи № 44. В останні роки Артем займається в секції з кіокушин-кан карате в гімназії №39 у керівника федерації Євгена Колішевський.

Важливу роль в спортивному вихованні Артема грає його батько Дмитро Лісовий. Він всіляко допомагає синові будувати спортивну кар'єру, часто особисто присутній на тренуваннях, організовує додаткові заняття із залученням фахівців з інших видів єдиноборств.

У процесі підготовки до Чемпіонату Європи, Артем додатково займався у тренера з боксу ДЮСШ №1 Генадія Молокова.

«Кіокушин-кан карате був і залишається єдиноборством, де бої проходять за правилами повного контакту. У цьому виді спорту неможливо стати чемпіоном випадково. Шлях до перемог на турнірах міжнародного рівня може тривати роками. Перемога на змаганнях - це завжди результат колективної роботи всіх, хто протягом довгих років допомагав спортсмену формуватися і розвиватися», - вважає Євген Колішевський, президент Федерації кіокушин-кан карате м. Кам'янське.