18°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Асоціація міст України

28 березня в Дніпропетровській обласній раді відбулося чергове засідання Регіональної платформи Асоціації міст України з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування та розгляду актуальних питань децентралізації влади. Зустріч очолив голова Дніпропетровського Регіонального відділення АМУ, міський голова Кам'янського Андрій Білоусов. У нараді  взяли участь народний депутат України Іван Куліченко, виконавчий директор Дніпропетровського районного відділу АМУ Сергій Квітка, міські, селищні та сільські голови області.

«Засідання Асоціації міст  дає змогу керівникам громад зустрітися з керівництвом області та народними депутатами України, які представляють Дніпропетровщину, для того, щоб у процесі спільного діалогу знайти правильні рішення для тих завдань, з якими доводиться стикатися щодня на місцях» - відкриваючи зустріч зазначив Андрій Білоусов,

У рамках засідання порушувалося питання законодавчих змін, яких потребують органи місцевого самоврядування і які здатні позитивно вплинути на подальший хід реформи. У ході півторагодинної дискусії обговорювалися такі актуальні теми, як, раціональне використання фінансів, кредитування, залучення європейських інвестицій, стратегічний розвиток об'єднаних громад.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.