-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 11.27 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

Азартні ігри під забороною

Полісмени Кам’янського припинили діяльність грального закладу на лівобережжі по проспекту Перемоги. Заклад працював під вивіскою – «державні лотереї». Всупереч закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» у приміщені надавали послуги азартних ігор.

На даний гральний заклад звернули увагу представники громадського формування «Сила Дніпра» і звернулися до поліції.

20 грудня в рамках кримінального провадження поліцейськими Дніпровського відділення поліції спільно із прокуратурою міста, представниками громадськості «Сила Дніпра» та партнерами поліції охоронною кампанією «Цитадель» в даному закладі було проведено санкціонований обшук.

Під час обшуку було вилучено: 12 системних блоків, 16 моніторів, грошові кошти та відео-реєстратор, який довелось пошукати.

Дівчата-адміністратори, які знаходилися у закладі правоохоронцям пояснили, що вони знаходяться на стажуванні та нічого не знають.

Правоохоронці, ще раз ретельно оглянули приміщення та зосередили свою увагу на невеличкому підсобному приміщенні, яке знаходилося позаду стійки адміністратора. Зайшовши всередину нічого цікавого не знайшли, але вирішили перевірити підвісну стелю і не помилилися. Знявши декілька елементів підвісної стелі побачили те, що шукали - відео реєстратор, який здійснював відео-фіксацію в ігорному закладі. Також поруч знаходився і роутер.

Гральний заклад працював відкрито. Техніка була готова до обслуговування клієнтів. Під час візиту правоохоронців у залі знаходилося двоє відвідувачів, які заплатили за можливість випробувати вдачу. Один із гравців навіть розповів, що він виграв грошові кошти.

Вся вилучена техніка буде направлена для проведення експертизи.

Слідство триває.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.