-6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 19.31 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Бабусям безкоштовно виділено 240 місць для торгівлі городиною

Проблема несанкціонованої торгівлі у Кам`янському, попри багаторічні спроби її врегулювати, досі залишається актуальною. Крім того, що ця торгівля псує зовнішній вигляд міста, вона ще й небезпечна, адже ніхто не контролює якість і свіжість продуктів, які реалізуються в таких місцях.

Керівництво міста ґрунтовно підійшло до вирішення даного питання. Цього тижня працівники КП «Благоустрій» разом із співробітниками поліції розпочали заходи із впорядкування несанкціонованої торгівлі.

Першими вулицями, на яких прибирають стихійні ринки, стали Мурахтова, Тагільська, Широка та проспект Свободи. Фахівці КП «Благоустрій» проводили серед вуличних торговців роз’яснювальну роботу і вручали всім реалізаторам дозволи на безкоштовну торгівлю на території Центрального ринку.

«У нас є домовленість із керівництвом Центрального ринку про виділення близько 240 місць для стихійних торговців. Ці ряди позначені спеціальними табличками, тож люди можуть торгувати тут безкоштовно, – розповів виконуючий обов’язки директора КП «Благоустрій» Сергій Жилко. – Зрозуміло, що для багатьох продавців стихійних ринків це фактично єдиний спосіб заробити, тому простою забороною проблему не вирішити. Ми не змушуємо людей припинити свою діяльність, а лише пропонуємо їм працювати у законному полі».

Сергій Жилко зауважив, що заходи із впорядкування несанкціонованої торгівлі триватимуть і надалі. Фахівці «Благоустрою» планують прибрати стихійні ринки на майдані Героїв, у районі Черемушок – по вулиці Ніколенка та біля нічного клубу «Україна», а також на лівобережжі міста

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.