0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Банк - банкрут

21 червня, біля будівлі, в якій розташовувався офіс «Банку Михайлівський», зібралися його вкладники, які постраждали від банкрутства даної фінансової установи, намагаючись з'ясувати, хто і коли поверне їм депозитні кошти.

Люди пояснили - при укладанні депозитного договору перераховували кошти фінансової компанії «Інвестиційно-розрахунковий центр» («ІРЦ»), а сам «Банк Михайлівський» виступав в ролі повіреної особи. Постраждалі вкладники банку-банкрута створили ініціативну групу для вирішення своєї проблеми. Присутні написали заяву на ім'я уповноваженої особи фонду - з проханням надати їм засвідчену виписку з рахунку. Жертви «луснувшого» банку активно намагаються знайти вихід із ситуації: шукають юристів для захисту своїх прав; звернулися за допомогою до народних депутатів.

Вкладники депозитів прагнуть будь-якими способами повернути свої прострочені заощадження з «Михайлівського», адже на них вже не нараховуються відсотки. Наразі вони, всупереч договірним зобов'язанням банку, працюють тільки на установу. Більшість вкладників сподівається на повернення своїх вкладень з допомогою фонду гарантування вкладів після введення в банк тимчасової адміністрації.

Автор: Анна Дзьоба

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.