-4°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 25.75 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Банківські шахраї атакують

В Україні з’явилася нова схема шахрайства пов’язана з банківськими картами. Про це повідомляє «Обозрватель».

В першу чергу афера націлена на жінок, які продають товари на сайтах. Даний випадок стався з жителькою Києва. Жінка вирішила продати весільну сукню через сайт OLX. Після того, як вона розмістила оголошення, їй одразу подзвонив невідомий чоловік. Він повідомив, що начебто хоче придбати сукню для салону, щоб потім здавати його в оренду. Вже через декілька годин пролунав ще один дзвінок. Цього разу вже від «працівника юридичного відділку ПриватБанку».

Тривалий час він говорив жінці про те, що їй була надіслана платіжка від юридичної особи, у зв’язку з цим вона повинна сплатити комісію. Після цього оператор запропонував назвати останні цифри вхідного дзвінка. Побачивши, що карта порожня, оператор повідомив, що платіжка може пройти лише через кредитну карту. При цьому потрібен не номер карти, а номер телефону. Жінка не витримала та кинула слухавку.

Нагадаємо, що у «ПриватБанку» є послуга «зняти гроші без карти». Треба лише вести 3 останні цифри вхідного дзвінка. У даній ситуації шахраї і вирішили скористатися цим.

Зазначимо, що працівники банку ніколи не питають ваших особистих даних, паролів та номеру карти.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.