21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 85%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Батьківський форум

12 квітня у Києві відбувся І Всеукраїнський батьківський форум «Педагогіка партнерства» для учасників науково-педагогічного проекту «Інтелект України». У складі делегації Дніпропетровської області були педагоги та батьки навчальних закладів Кам’янського: Академічного ліцею № 15, колегіуму № 16, гімназії № 39, НВК № 37, гімназії №11, СЗШ № 19, 20.

Для учасників проекту робота форуму розпочалася з виїзного засідання на базі київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 24 з поглибленим вивченням іноземних мов. «Круглий стіл» з питань впровадження проекту, у якому активно брали участьувсі присутні, поступово переріс у жваву дискусію. Були поставлені цікаві запитання: «У чому сутність партнерства?», «Домашні завдання: надмірне навантаження на учнів чи можливість родинного спілкування?», «Як в рамках проекту формувати спільну відповідальність школи та батьків?». Працюючи в групах, учасники форуму визначили складнощі, які виникають у ході реалізації проекту, а саме: готовність вчителя, батьків, учнів до роботи в проектних класах, багато видів навчальної діяльності під час уроку, велика кількість зошитів для перевірки, недостатність методичної літератури для вчителя, відсутність критеріїв оцінювання навчальних предметів «Еврика» та «Навчаємося разом», а головне – окреслили основні шляхи їх вирішення, які знайшли своє відображення у рекомендаціях до резолюції форуму. Був обговорений «Кодекс честі батьків, учнів, учителів», розроблені етичні настанови учасникам проекту. Виїзне засідання завершилося насиченою екскурсією до меморіального комплексу «Бабин Яр» – всесвітньо відомого місця трагедії, що стала символом Голокосту, де в роки фашистської окупації України було розстріляно понад 100 тисяч мирних громадян.

Форум продовжився пленарним засіданням на тему: «Виховуємо успішну та щасливу дитину: напрями взаємодії батьків і школи». Виступаючі зазначили важливість, актуальність і новизну проекту та висловили подяку авторській групі за підтримку і кваліфікований науково-методичний супровід.

Під час урочистого закриття форуму були вручені подяки від оргкомітету та сертифікати всім учасникам, а діти подарували кожному гостю солодкі серця як символ любові, поваги та вдячності до своїх наставників: педагогів і батьків.

Детальніше в цій категорії: « 8 ДТП за добу Нові тарифи для кам’янчан »

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.