-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Безкоштовні ліки

До програми «Доступні ліки» з квітня поточного року долучилися вже 388 аптек Дніпропетровщини. Безкоштовно або зі суттєвою знижкою можуть отримати медпрепарати хворі на гіпертонію, цукровий діабет ІІ ступеня та бронхіальну астму. Про це повідомила на брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олена Лугова. 

Відповідно до програми за дорогі препарати прийдеться заплатити або до 1 гривні, або від 10 до 30 гривень. Для цього лише необхідно піти до сімейного лікаря або терапевта  та взяти рецепт. Це можна зробити в усіх амбулаторіях області. 

Держава компенсує аптекам витрати на доступні ліки у чітко встановлені терміни. На сьогодні фармацевтам регіону вже повернули більше 13 мільйонів гривень. «Раніше аптеки побоювалися, що ніхто їм не компенсує витрати. Переконавшись у зворотньому, вони більш охоче приєднуються до програми», – каже Олена Лугова, заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА.

Загалом на програму «Доступні ліки» держава виділила Дніпропетровщині 41,8 мільйонів гривень. 

Ознайомитися з переліком аптек, які долучилися до програми, можна на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я Дніпропетровької ОДА або у лікаря. Також цілодобово працює гаряча лінія 0 800 50 72 50.

Останнє редагування Середа, 12 липня 2017 17:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.