17°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 54%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.63
Новини 24

Безпека понад усе

14 лютого у Кам`янському відбулося чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очолив його начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Євген Андрєєв.

На засіданні обговорювали стан системи протипожежного захисту висотних будинків у місті, заходи для попередження пожеж та загибелі (травмування) людей у житловому секторі; стан зовнішнього протипожежного водопостачання та недопущення у місті надзвичайних ситуацій, пов’язаних з весняними повенями.

На сьогодні у місті майже 30% пожежних гідрантів знаходяться у незадовільному стані.  Для виправлення ситуації КП КМР «Міськводоканал» було доручено скласти графік ремонту пожежних гідрантів на 2017 рік і створити ремонтний фонд комплектуючих для їх своєчасного відновлення. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва – внести пропозиції до програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік  та цільової програми розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки щодо виділення коштів для ремонту несправних гідрантів та створення для них необхідного резерву запасних частин.

Наостанок члени комісії заслухали питання щодо попередження надзвичайних ситуацій під час повені і паводків. Було вирішено створити штаб для контролю за ситуацією та затверджено план дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.