16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.23   EUR 30.83
Увійти

Білоруський проїзд чи вул. Максима Самойловича? Підсумки громадських слухань

25 липня у середній школі №37, що на Соцмісті відбулися громадські слухання. Темою обговорення було перейменування Білоруського проїзду на вул. Максима Самойловича.

Ініціатором перейменування виступає батько загиблого у зоні АТО М. Самойловича. Ще в січні, на ім’я міського голови А. Білоусова надійшло звернення від 390 чоловік, щодо зміни назви. Відповіддю очільника було проведення громадських слухань.

Висловити своє ставлення с приводу цього питання прийшло близько 66 осіб. Були як противники, так і ті, хто підтримував пропозицію. 

Захищаючи існуючу назву, люди казали, що Білоруський проїзд - нейтральна назва, зміною її не повернути рідну людину, до того ж Андрій Камінський, мешканець цієї ж вулиці, також загинув в АТО, захищаючи Батьківщину.

Пропонували також надати ім’я Максима Самойловича школі №37, або заснувати сквер у парку.

Голова міської ГО «Організація солдатських матерів» Ніна Лисогор запропонувала увінчати імена загиблих в інший спосіб, який урівняє в правах усіх полеглих військових та їх батьків – заснувати в місті декоративний сад пам’яті загиблих в армії солдатів. До того ж в Департаменті ЖКХ вже є проект саду, готовий до реалізації.

«Вулицям та містам зазвичай дають імена генералів, а варто б називати їх іменами хлопців, які залишились на полі битви», наголосив представник ГО «Дія» Валерій Кучерук. - М. Самойлович посмертно отримав орден «За мужність», а таку нагороду не дають абикому», - додав він.

Після обговорень поставили питання на голосування. Більшість присутніх віддала голоси за «Білоруський проїзд».

Остаточне ухвалення відбудеться на серпневій сесії міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.