-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

Більшість українських мігрантів – жінки 32 років

Згідно з дослідженням InterNations, більшість українських мігрантів - це жінки у віці близько 32 років. 57% українців за кордоном працюють, 7% - знаходяться в пошуку роботи, а 6% - є студентами. 18% наших співвітчизників зайняті в IT-індустрії.

Мільйони українців живуть за кордоном. Тільки в п'яти країнах світу - Росії, Канаді, Польщі, США та Бразилії - їх більше 8 млн.

72% українських мігрантів від загальної кількості відзначають, що вони задоволені своїм життям за кордоном, зазначає міжнародна організація InterNations, яка щорічно проводить дослідження Expat Insider про рівень життя експатів в різних країнах.

Наші співвітчизники, як правило, добре освічені і говорять на іноземних мовах. Основною причиною міграції називають пошук кращих умов для життя. При цьому, більшість українців констатують, що за кордоном вони заробляють набагато більше, ніж удома, що дозволяє їм робити більш суттєві грошові перекази додому.

Нагадаємо, що за даними НБУ, за останні п'ять років українці перевели через банки та міжнародні платіжні системи з різних країн світу близько $ 30 млрд.

"У першому кварталі 2017 року мігранти, що працюють в Польщі (90% з них - це українці), відправили додому за допомогою онлайн сервісу TransferGo понад 4,3 млрд злотих - це майже на дві третини більше, ніж в минулому році", - коментує Томас Снітка, директор з розвитку бізнесу TransferGo. За його словами, це рекордна сума, яка, практично на 2 млрд злотих, перевищує обсяг грошових переказів в Польщу.

Джерело: delo.ua

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.