Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 30.93
Увійти

БК «Кам'янське» - переможці міського чемпіонату серед аматорських команд

З 4 по 17 грудня за сприяння КП «Спорт для всіх» та  Федерації баскетболу Кам'янського пройшов Чемпіонат міста з баскетболу серед аматорських команд.

Участь у  змаганнях взяло 7 команд: БК «Кам'янське», СК «Прометей», коледжу фізичного виховання, команда «Дніпро 30», команди металургійного коледжу, технічного університету та команда «Резонанс».

17 грудня на базі СК «Прометей» відбулися фінальні ігри за участю чотирьох команд: БК «Кам'янське», «Дніпро 30», коледжу фізичного виховання і СК «Прометей».  За 1-2 місце грали команди БК «Кам'янське» і «Дніпро 30». З рахунком 76-46, перемогу здобула команда БК «Кам'янське», ставши переможцем Чемпіонату. Друге місце посіла команда «Дніпро 30». За 3-4 місце боролися команди коледжу фізичного виховання і СК «Прометей». З невеликим відривом (76-69) перемогла команда коледжу фізичного виховання, посівши третє місце.