12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Благоустрій Кам’янського триває

У Кам’янському кипить робота з  благоустрою :дороги ремонтують, відновлюють зовнішнє освітлення, створюються нові зони відпочинку в різних частинах міста.

Триває капітальний ремонт освітлення на проспекті Аношкіна, де буде повністю відновлено освітлення з монтажем натрієвих ламп потужністю 250 Вт, а також встановлені додаткові опори ліхтарів . Раніше, за дорученням міського голови, нові стовпи зі світильниками  вже встановили на відрізку від проспекту Аношкіна до спорткомплексу «Прометей», щоб тим,хто відвідує спортивні секції,  не доводилося  ходити по темряві . Вчора електромонтажні бригади засвітили нові натрієві ліхтарі на відрізку від проспекту Тараса Шевченка (колишня вулиця Сировця) до кафе «Навігатор». Ремонтно-відновлювальні роботи на проспекті Аношкіна триватимуть ще кілька місяців.

Крім того, на проспекті Аношкіна проводиться обрізка дерев, яку необхідно виконати перед встановленням нових стовпів та прокладкою мереж зовнішнього освітлення.

За словами Андрія Білоусова, для відновлення освітлення в місті влада продовжує активно працювати над залученням коштів з обласного бюджету.

«За кошти обласного та міського бюджету в цьому році буде освітлено понад 70 вулиць. Основні роботи з освітлення тривають! » – зазначив міський голова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.