29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Брати Капранови: «Настав час дізнатися правду про Майдан»

8 вересня до Кам’янського знов завітають відомі українські письменники та видавці брати Капранови. Про це повідомила директор міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Герасюта.

Дмитро та Віталій Капранови розповідатимуть про технологію журналістського розслідування на прикладі своєї нової книги «Майдан. Таємні файли».

«Настав час дізнатися правду про Майдан. У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею.

Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків?

Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла», – йдеться в офіційному анонсі заходу.

Презентація книги відбудеться за підтримки Кам’янського осередку Всеукраїнського клубу «Коло»  в Центральній міській бібліотеці імені Т.Г. Шевченка (пр. Т. Шевченка, 14). Початок зустрічі – об 11.00, вхід вільний.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.