Вітер: 22.53 km/h

USD 26.83   EUR 31.53
Увійти

Чемпіонат з боксу

Днями завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 рр.н., який проходив в місті Надвірна, що на Івано-Франківщині, на базі спорткомплексу «Нафтохімік». Змагання відбувалися протягом минулого тижня, участь в них взяли близько 300 спортсменів з усіх областей України. Всі учасники чемпіонату показали себе гідно, проте тільки кращі з кращих змогли вибороти призові місця чемпіонату. Серед  переможців і вихованці Кам`янської  ДЮСШ № 1 та клубу "Дзержинець". Варто відзначити Максима Серію, чемпіона у ваговій категорії 37 кг. Вихованець тренера Олега Лісняка вигравши всі 3 бої, виборов на змаганнях золото. Другі місця зайняли Ілля Грицай і Сергей Шаповалов, яких тренують відповідно Вадим Бурбига та Анатолій Румянцев. Ще одну медаль, бронзову, привіз додому Ростислав Ковальов, підопічний тренера Лісняка.

Автор: Віктор Куленко