7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 8.05 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Через 2 копійки позбавлять субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300 передбачено низку змін до порядку нарахування субсидій.  Про це 7 серпня на брифінгу у міськвиконкомі розповіла заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Заводського району Людмила Кузьминська.

При наявності заборгованості за 2 і більше місяців, вас можуть позбавити субсидії. При чому суму боргу не враховуватимуть, це може бути тисяча гривень або ж 2 копійки.

Громадяни, які бажають подовжити субсидію до початку опалювального сезону, повинні при наявності боргу, погасити його або скласти договір про його реструктуризацію.

Постановою Кабміну передбачено монетизувати залишки невикористаних субсидій на оплату індивідуального опалення (в обсягах 100 куб.м природного газу та 150 кВт⋅год електроенергії), що виникли у громадян, які економно споживали газ та електроенергію.

Змінено порядок урахування доходів для призначення субсидії. Відтепер для розрахунку субсидії, будуть брати до уваги  не попередній рік, а чотири квартали перед місяцем, з якого призначається субсидія.

Наприклад, при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.

Торкнулися зміни і при нарахуванні сплати одиноким матерям.

Якщо раніше одинока мати мала право на виплату 30% від прожиткового мінімуму, незалежно від доходів, то з 1 січня 2017 року для отримання цього виду допомоги жінка повинна надати декларацію про доходи. Аналізуватимуть фінанси за останні 6 місяців. Виходячи з цього визначають

середньомісячний дохід сім’ї. Розмір допомоги складає різницю між 100% прожиткового мінімуму для дитини певного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї.

Записатися на прийом з питань соціального захисту або отримати консультацію можна за телефонами:

068-917-48-18 – Єдина приймальня управління соціального захисту адміністрації Заводського району;

068-591-21-87 – Єдина приймальня управління соціального захисту адміністрації Дніпровського району;

097-758-81-85 – Єдина приймальня управління соціального захисту адміністрації Південного району.

Останнє редагування Вівторок, 08 серпня 2017 14:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.