-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Черговий рейд «Батьки і діти» провели в Кам’янському

Днями служба у справах дітей адміністрації Південного району спільно з районним відділом поліції провела рейдові заходи «Батьки і діти», під час яких фахівці відвідали дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Інформація про неналежне виховання та утримання дітей, нехтування батьківськими обов’язками у цих родинах надійшла від громадськості району і закладів освіти.

Рейди проводились у трьох мікрорайонах: на вулицях Алтайській, Матросова, Богдана Хмельницького, у селищі Будівельників та на «Шостій сотні». За підсумками заходів обстежено 17 родин, у яких виховуються діти, складені акти обстеження житлово-побутових умов, вивчені проблеми сімей, підготовлено три клопотання до відділу поліції Південного району щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

У результаті проведеної роботи двох дітей направлено до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, одну дитину – до дитячої міської лікарні для проходження медичного обстеження з подальшим тимчасовим влаштуванням до міського будинку дитини.

Батькам надано термін на владнання соціально-побутових питань і працевлаштування.

Адміністрація району та спеціалісти служби у справах дітей звертаються до керівництва закладів освіти та громадськості району з проханням своєчасно повідомляти про факти ухилення батьків від виховання та утримання дітей. Повідомити інформацію можна за телефонами: 56-07-33 – служба у справах дітей; 56-07-32 – черговий адміністрації Південного району.

Джерело: Кам`янська міська рада

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.