-3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 86%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Де і як виробляється косметика мережі магазинів «EVA»

Майже 40% продажів в мережі drogerie-магазинів EVA припадають на власні торговельні марки (ВТМ). Про це розповів Володимир Гранін, директор Департаменту власних торгових марок.

"Всього на полицях магазинів EVA представлено 37 торгових марок, які працюють за нашим замовленням", - заявив Гранін. Зокрема, до private label відносяться наступні ТМ: Green way, MAY, Vivien, Lito, Smereka, "Десять Слоненят", "Полісся", Defile, Honey Bunny, Level, Joy, LCF та ін.

При цьому, продукція виробляється як в Україні, так і в інших країнах. "Ми працюємо з українськими фабриками. Незважаючи на це, імпорту ми завозимо багато. Причина дуже банальна. Більшість товарів, які ви бачите на наших полицях, не виробляються в Україні і нам доводиться їх купувати. Імпортуємо з 13 країн, з 70 різних фабрик" , - говорить Гранін і відразу уточнює, що основними постачальниками для них є Китай, Туреччина, Польща, Болгарія, Білорусь, Франція, Італія.

Якщо говорити про Україну, то ВТМ EVA виробляється на 70 фабриках. Зокрема, на фабриці "Альянс-Краси" проводиться вісім торгових марок: кремова група ТМ Green way, MAY, Ombrello, Sky, Lito, Smereka, Honey Bunny, "Полісся".

 

Джерело: delo.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.