3°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

День Європи – виклик владі

11 травня 2017 р. на майдані П. Калнишевського пройшов урочистий захід, присвячений Дню Європи в Україні.

На святі були присутні міський голова Андрій Білоусов, його заступники, народний депутат України Олександр Дубінін, керівники підприємств та школярі – учасники євроклубів середніх шкіл міста.

Кожна з них представляла окрему державу та її атрибути – прапор і народне вбрання.

Далі глядачів чекали номери від творчих колективів міста, після чого на площу вийшли євроклубівці.

Різноманіття культур, що представляє кожна країна, цікаві факти з життя народів країн-членів ЄС, або просто бажання розвиватися і бути обізнаною людиною – ось основні причини, які називали школярі, що вступили до євроклубу. “Це дуже цікаво і сприяє саморозвитку” – розповіла одна з учасниць заходу – учениця гімназії №39 Марія Калініна. 

Кульмінація заходу - підняття прапорів України, Кам’янського і Європейського Союзу.

Було зроблено наголос на тому, що саме український народ захищає Європу від небажаних політичних та соціальних явищ, а події що відбулися на Євромайдані восени-взимку 2013-2014 років, мають історичне значення як для України, так і для світу взагалі.

На питання щодо важливості даного свята і чи важливо для нашої держави увійти до Євросоюзу, міський голова Андрій Білоусов відповів так:

- Я вважаю, що Україні важливо увійти до складу Європи. Найголовніше, щоб у нас були європейські стандарти життя. Необхідно прагнути до Євросоюзу, оскільки це зовсім інший рівень життя і інша якість дотримання законів. Саме тому для нашої країни безперечно важливо потрапити туди. Я думаю, все у нас вийде!

“Сьогоднішнє підняття прапорів – це виклик. Тепер влада має тримати відповідь – виконавча, кабмін – стосовно того, як зробити так, щоб люди могли жити за європейськими стандартами. Не чиновники, не депутати, не адміністрація Президента, а звичайні жителі нашого міста, жителі України” – пояснив наостанок символізм заходу народний депутат України Олександр Дубінін.

Автор: Сергій Сичов

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.