2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 100%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.03
Новини 24

День міста у музеї

Святкування Дня міста не оминуло музей історії міста. 16 вересня тут відбулося одразу дві важливі події – спецпогашення поштової марки та відкриття  виставки Олександра Чегорки «У пошуках сонця».

Поштова марка та пам’ятний конверт були виготовлені з нагоди 100-річчя  присвоєння Кам’янському статусу міста. Почесну місію - погасити марку було покладено на очільника міста Андрія Білоусова. Конверти були проштамповані пам’ятним художнім штемпелем та підписані Андрієм Білоусовим та Тетяною Онищенко.

Після чого почесні гості взяли участь у відкритті виставки кам`янського митця та члена Національної спілки художників України Олександра Чегорки.

До експозиції художника увійшли понад сто робіт. У своїй творчості Олександр Чегорка використовує символічні знаки та трипільську культуру. Роботи виконані за допомогою піску, глини, каменю та навіть снігу.

«У своїх роботах втілюю прості і знайомі нам з дитинства образи: сонце, земля, мати, батько, дитина, річка, вітер, квітка. Працюючи з такими природними матеріалами, як пісок та глина, я винайшов свій особистий стиль. Думаю відвідувачам буде цікаво ознайомитися з моїм живописом, скульптурами та прикладними мистецтвом».

Примірник №1 каталогу робіт митця, Тетяна Буланова із вдячністю за небайдужість до мистецтва презентувала міському голові.

«Дуже приємно, що у нашому місті є люди,які відомі далеко за межами держави», сказав Андрій Білоусов та поздоровив усіх присутніх з Днем міста.

Шукати сонце у роботах митця кам’янчани зможуть протягом усього вересня.

 

Останнє редагування Вівторок, 19 вересня 2017 16:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.