28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

День поезії

21 березня відзначають Всесвітній день поезії. Слід зазначити, що у 2017 році його святкують у 18 раз. Мета свята – залучити людей, представників молоді до можливості заявити про свій талант.

В цей день слід згадати талановитого Кам’янського письменника Володимира Сіренка. Він народився 7 грудня 1931 р. У 1985-1988 рр. був засуджений та висланий під Астрахань. Понад 40 років він присвятив журналістиці та письменництву. Він написав такі книги: «Рождение песни», Бакове поле», «Корінь мого роду», «Голгофа», «Навпростець по землі», «Все було».

Як не склалася його доля, поет жив на вірі в Україну.

«Не побивайтеся. І не треба сліз.
Довіримося долі – господині.
Я лише тіло в Камізяк привіз.
Уся душа моя на Україні». 

З 1948 року жив і працював у Камянському (колишній Дніпродзержинськ). Близько 60 років він віддав творчій діяльності. Друкувався у місцевих газетах, журналах, колективних збірниках. Очолював літературну студію «Факел», допомагав молодим талантам.

Володимир Сіренко був членом Національного союзу письменників України, лауреатом літературної премії «Благовіст», кавалером ордена «За заслуги» III степеню. Окрім цього, його ім’я занесене у Міжнародний бібліографічний довідник для бібліотек світу і королівської родини Кембрідж (Англія). У США, Канаді, Австралії, Сіренко відомий, як письменник та правозахисник.

8 травня 2015 року Володимир Сіренко помер. Йому було 84 роки.

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.