-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

День самоврядування пройшов у кам’янській школі

Днями у школі №31 Кам’янського відбувся День учнівського самоврядування. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

У Дні самоврядування взяли участь школярі 9–11-х класів та лідери учнівської ради старшокласників. Учні мали змогу спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь навчальний процес школи цього дня проходив під чітким контролем адміністрації закладу. Для того, щоб уроки відбувались у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Майбутні «вчителі» заздалегідь ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Усі з великим нетерпінням та хвилюванням чекали цього дня. Але, як потім з’ясувалось, тривожитися було не варто. Уроки сподобалися, адже все проходило цікаво і захопливо. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.