15°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 75%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

День зцілення від хвороб

11 квітня відзначають одразу декілька свят – Великий вівторок, Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона, Всесвітній день анімешника та Берещенья.

Великий вівторок це другий день після седмиці Великого посту. В цей день відбуваються богослужіння в храмах, а господині перебирають одяг в гардеробі та готують сечене молоко.

Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона приурочений дню народження Джеймса Паркінсона.  Він народився 11 квітня 1955 року. В цей день нагороджують лікарів почесним грамотами, проводять конференції , лекції, семінари про успіхи в терапії, а по телеканалам транслюють передачі про цей недуг.

Всесвітній день анімешника відзначають щорічно 11 квітня. Мета свята – популяризація аніме, розвиток культури японської мультиплікації. В цей день проходять збори прихильників аніме. Вони одягнені в різноманітні образи героїв жанру. Під час зустрічі обмінюються улюбленими записами, коміксами та подарунками.

У свято Берещенья прийнято збирати березовий сік. Згідно з народним повір’ями, в цей день він володіє живильною силою. На Берещеньє існує традиція, ходити в лазню і паритися з березовими віниками. Предки вважали, що така процедура дозволяє очистити і оздоровити кров. Вагітні жінки ходять до берези та просять допомоги здоров’я та щастя для майбутнього малюка. Сьогодні найбільш вдалий момент проводити обряди по зціленню хвороб. Хвору людину напувають березовим соком. Він виганяє з організму слабкість та надає сил. Якщо захворіла дитина, треба давати їй березовий сік і тоді вона обов’язково поправиться. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.