-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Депутати України найбагатші у світі

Українські депутати, за рівнем офіційної заробітної плати, обігнали європейських і посіли перше місце в рейтингу. Це при тому, що за статистикою Україна виявилася найбіднішою країною Європи, з високим рівнем захворюваності населення та з найбільшим рівнем корупції серед всіх країн цивілізованого світу.

Незважаючи на злидні і хвору націю, кожен другий український депутат є мультимільйонером. Приблизно 20% депутатів володіють своїми літаками, яхтами, вертольотами і приблизно 96% володіють найбільшими підприємствами України, хоча за українськими законами це заборонено, пише elisejournal.

Друге місце зайняли нардепи Франції, які отримують зарплатню приблизно в 6 разів більшу, ніж середньостатистичні французи. Однак рівень корупції в країні мінімальний.

У Німеччині дохід депутатів вище середнього в країні - в 5,5 раз. В Італії -майже в 5 разів. Замикає першу п'ятірку рейтингу Словаччина, де зарплата депутатів перевищує середню в чотири рази.

У таких країнах, як Болгарія, Люксембург і Угорщина, у депутатів немає навіть дворазовою переваги.

Цю статистику наводить авторитетне видання Deutsche Welle (Переклад українських видань). Варто зазначити, що глава української держави П. Порошенко входить в десятку найбагатших президентів сучасного світу при тому, що його країна входить в ТОП 20 самих злидотних країн світу.

 

Останнє редагування Вівторок, 08 серпня 2017 16:33

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.