27°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 30%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Діти дізнаються про свої права з вистав

«Дитина має право». Виставу з такою назвою підготував обласний молодіжний театр. Її показуватимуть школярам, аби ті знали про всі свої права. Такий проект – унікальний для країни.

«Дитина – це наймолодший громадянин України, який має власні права. Вони закріплені в міжнародному документі – Конвенції ООН, – зазначила Ірина Грицай. – Команда ДніпроОДА розмірковувала, як можна цікаво донести цю необхідну інформацію до дітей. На допомогу прийшов обласний молодіжний театр – митці підготували виставу. Такої на теренах нашої держави ще не було».
Вистава триває 40 хвилин. У ній моделюються ситуації, під час яких діти дізнаються про право на ім’я, власну думку, освіту, медичну допомогу. 
«Інформація сприймається краще, якщо викликає емоції. Тому ми вигадали казку. У ній є хлопчик Тарас, який разом зі своїм песиком потрапляє в різні ситуації. Знайти вихід допомагає чарівна фея Клара. Цей персонаж, власне, й уособлює Конвенцію ООН», – розповів директор-художній керівник обласного молодіжного театру Віталій Денисенко.
Вистава проста для сприйняття. Вона розрахована на дітей молодшого шкільного віку.
Перші глядачі – учні дніпровської школи №19  у захваті.
Незабаром актори театру покажуть виставу решті учнів. У першу чергу, побувають в усіх інклюзивних школах. Їх в області майже 150.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.