-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Для безробітних мешканців Кам’янського організують громадські роботи

Рішенням виконкому Кам’янської міської ради затверджено Порядок організації та проведення громадських оплачуваних робіт для безробітних та незайнятого населення. Ухвалено перелік видів громадських робіт та список роботодавців, за участю яких планується їх проведення.

Як повідомили в прес-службі міської ради, для незайнятих кам’янчан передбачили такі види робіт: благоустрій території міста, очищення та впорядкування берегів річок і водоймищ, упорядкування придорожніх смуг, допоміжні роботи, пов’язані з будівництвом, ремонтом або реконструкцією об’єктів соціальної сфери, ремонтом мереж тепло- та водопостачання, дорожнього покриття на території міста, технічна підготовка документації та кур’єрська доставка документів, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, догляд за інвалідами та ветеранами, допомога демобілізованим учасникам АТО та їх сім’ям тощо.

Проводити громадські роботи планується за участю низки комунальних підприємств та закладів, адміністрацій районів міста, а також управлінь соціального захисту населення. Рішенням затверджено порядок перерахування коштів міського бюджету комунальним підприємствам для організації таких робіт.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.