27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 34%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.48   EUR 30.83
Увійти

Для кам’янчан відбудеться підвищення тарифу на тепло

25 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради Кам’янського. Одним із головних та найбільш обговорюваних питань - встановлення тарифів на послуги теплозабезпечення для містян.

Як повідомила директор Департаменту економічного розвитку Галина Єрмоленко, утворення нових або підвищення тарифів -  необхідний крок.

За її словами, перегляд тарифів зумовлений підвищенням ціни на природний газ для виробництва теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів; збільшенням мінімальної заробітної плати більш ніж у 2 рази; зростанням вартості водопостачання на 79% та води для підживлення мереж у 2,2 рази; підвищенням вартості ремонтів та інших складових більш ніж удвічі.

Ця ініціатива викликала обурення присутніх представників громади та деяких членів виконкому. Олег Барков, член виконавчого комітету Кам'янської міської ради VIІ скликання вважає, що за таких цін переважна більшість громадян буде не в змозі у повному обсязі оплачувати послугу.

Більшістю голосів рішення все ж таки було прийняте, отже з першого грудня 2017 року городян чекає підвищення тарифів на послуги теплопостачання.

Для населення з будинковими приладами обліку теплової енергії тариф складе 1510 гривень 96 копійок за гігакалорію, а для квартир, де немає лічильника – 45 гривень 83 копійки за квадратний метр.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.