-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Для платників аліментів готують новий «сюрприз»

Міністерство юстиції ініціює збільшення мінімального розміру аліментів на кожну дитину. Про це на засіданні уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, передає «УНН».

«Нині йде серйозне обговорення можливості збільшення обсягу утримання дитини після розлучення батьків. Вже розроблено законопроект, який пропонує суттєво збільшити мінімальний розмір аліментів на дитину. Окрім того, ми можемо запозичити норму французького законодавства, за якою діти після розлучення батьків повинні отримати такий самий рівень утримання, який вони мали під час проживання у повній сім’ї», — наголосив очільник Мін’юсту.

Він також зауважив, що особисто виступатиме з ініціативою ввести норму, за якою діти матимуть право на частку спільного майна колишнього подружжя нарівні з батьками. Також буде створено систему стимулювання як батьків, так і органів влади на місцях, які дбають про всебічний і повноцінний розвиток дитини.

«Окремо ми плануємо прописати норми мотивації для тих батьків, які відповідально ставляться до виховання своїх дітей. Це будуть відповідні податкові й соціальні пільги. Ще одна новація — створення реальних стимулів для органів влади на місцях, які вкладають кошти в розширення дитячого простору», — наголосив міністр юстиції.

Він звернув окрему увагу на те, що завдяки новаціям закону «Чужих дітей не буває», який почав діяти 6 березня, державним виконавцям Мін’юсту вдалося стягнути з боржників зі сплати аліментів на користь дітей 254 мільйони гривень.

Останнє редагування Четвер, 15 березня 2018 11:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.