0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

ДМК внесе до міського бюджету 40 мільйонів гривень

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов у Києві провів переговори з представниками керуючої компанії ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

 У ході переговорів досягнуто домовленості про те, що ДМК внесе до міського бюджету 40 мільйонів гривень, як передоплату податків на землю. Як відомо, в нинішньому році у бюджеті відчувається брак коштів, зокрема через вимушену зупинку ДМК навесні. Тому, завдяки внесеній передоплаті, місто зможе вчасно виплатити заробітну плату працівникам бюджетної сфери, йдеться на сайті Кам’янської міської ради.

При цьому, варто зазначити, що в наступному році загальний рівень платежів ДМК до бюджету не знизиться через нинішню передоплату: на підприємстві планується збільшення заробітної плати, що підвищить суму податків на доходи з фізичних осіб.

Також досягнуто згоди щодо підписання договору про соціальне партнерство між міською владою і ДМК, згідно з яким комбінат бере на себе фінансування соціальних проектів у Кам'янському. Міський голова, зокрема, запропонував розглянути питання про реконструкцію пологового будинку на території 9-ї лікарні.

«ДМК був і залишається містоутворюючим підприємством Кам'янського, і лише у співпраці з ним місто зможе вирішувати свої наболілі проблеми. Завдяки цьогорічним домовленостям ми не тільки збалансуємо міський бюджет, але й будемо втілювати в життя соціальні проекти», – зазначив Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.