11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 82%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Дні сталої енергії

19 вересня у приміщенні міськради відбулося відкриття загальноміського заходу «Дні сталої енергії», який триватиме протягом тижня.

Для міської влади підвищення енергоефективності всіх галузей життя міста – безальтернативна вимога сьогодення. Наше місто активно співпрацює з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках проекту «Енергоефективність у громадах», є учасником відповідного консорціуму Дніпропетровської області та GIZ. У лютому 2015 року наше місто приєдналося до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка об’єднує близько 7 тисяч міст Європи та України з метою підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях, скорочення викидів вуглекислого газу. Одним із Положень Угоди мерів  є проведення «Днів сталої енергії», які покликані запропонувати масовому споживачеві практичні методи заощадливого та ефективного використання енергії.

Завдяки проекту, що фінансується Європейським інвестиційним банком, у Кам’янському   буде продовжено капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій. Також,  передбачена комплексна модернізація системи теплопостачання, реконструкція і технічне переоснащення систем водопостачання та водовідведення у місті.

За підтримки проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» у місті запроваджено інформаційну систему енергомоніторингу в 141 закладах та установах бюджетної сфери.

Крім того, з НЕФКО досягнуто домовленостей щодо фінансування проекту з термомодернізації та реконструкції інженерних мереж колегіуму №16 та  ліцею нових інформаційних технологій. Орієнтовний обсяг фінансування проекту  складає 13 млн. грн.

У рамках спільного проекту НЕФКО та фонду Е5Р пропонується проект із термомодернізації та реновації будівель бюджетної сфери з загальним обсягом фінансування 5 млн. євро. Комунальним підприємством «Дніпродзержинськтепломережа» у рамках проекту за кошти НЕФКО та гранти фонду  заплановано провести реконструкцію котельні по вулиці Дальній та інженерних мереж, вартістю до 1 млн. євро – це дозволить  зменшити  поточне споживання газу на 25-30% та  електроенергії – на 5-10%.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.