0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Дніпродзержинськ готується до літнього оздоровлення дітей

Виконком Дніпродзержинської міської ради прийняв рішення про організацію в місті оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року. Повідомляє прес-служба міської ради.

Затверджено склад міського штабу та план заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Цього року передбачено забезпечення відпочинком та оздоровленням не менш як 75% дітей міста, недопущення скорочення тривалості перебування дітей під час оздоровчих (менше 21 доби) та змін відпочинку (менше 14 діб) у відповідних дитячих закладах, першочерговий відпочинок і оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема тих, які прибули із зони проведення АТО, та дітей учасників бойових дій.

У дитячих закладах оздоровлення та закладах відпочинку з денним перебуванням на базі навчально-виховних закладів міста буде організоване змістовне дозвілля: культурно-масові, фізкультурно-спортивні заходи тощо. До участі у спортивній та краєзнавчій роботі з дітьми залучатимуться волонтери громадських організацій, фахівці установ міста.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направлятимуться на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» та Українського дитячого центру «Молода гвардія».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.