18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Дніпропетровщина лідирує

Дніпропетровщина підвела підсумки за 2016 рік. За рік було створено майже півмільйона адміністративних послуг, 50 ЦНАПів та їхніх філій. У планах на 2017-й – відкриття регіонального контакт-центру з питань надання адмінпослуг, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У ЦНАПах кожен городянин швидко та без черг може здійснити різноманітні послуги, від реєстрації нерухомості, видачі паспортів до приватизації землі

Центри обладнані всім необхідним для комфортного обслуговування громадян. На сьогодні у містах, районах та об’єднаних громадах регіону працює 50 таких ЦНАПів та їхніх філій. 

У 2016-му на Дніпропетровщині було відкрито 10 нових офісів ЦНАПів: у Кам’янському, Дніпрі, Новомосковську та в шести об’єднаних громадах – Слобожанській, Апостолівській, Богданівській, Вакулівській, Вербківській та Сурсько-Литовській. 
Дніпропетровщина – лідер серед регіонів України щодо реєстрації нерухомості та бізнесу у ЦНАПах. Онлайн-заявки на відкриття бізнесу подавали не лише підприємці нашої області, а й Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської. 

Досвід Кам’янського – приклад успішної роботи єдиної мережі ЦНАП. На початку червня 2016 року 2 нові філії відкрилися у Дніпровському та Південному районах міста. Вони обслуговують понад 150 тисяч жителів. В одному приміщенні сконцентровано 176 найбільш популярних адмінпослуг. 
У планах на 2017-й – відкриття при ДніпроОДА регіонального контакт-центру з питань надання адмінпослуг. Наразі регіональний контакт-центр працює в тестовому режимі. За телефоном (056) 742-75-75 можна отримати вичерпну інформацію про роботу ЦНАПів області, порядок отримання тієї чи іншої послуги. 

 

Останнє редагування П'ятниця, 20 січня 2017 13:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.