13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 81%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 33.08
Увійти

У Дніпропетровського металургійного заводу змінився власник

1 березня група DCH Олександра Ярославського підписала договір про купівлю у Evraz найбільшого промислового активу – Дніпропетровського металургійного заводу, відомого як «Петровка» або «ДМЗ імені Петровського». Про це повідомляє «УНІАН» із посиланням на прес-службу DCH.

Технологічно придбання було здійснено шляхом купівлі 100% акцій Drampisco Limited, яка, в свою чергу, володіє 97,73% акцій Приватного акціонерного товариства «Євраз Дніпровський металургійний завод». EVRAZ також повідомив про угоду на офіційному сайті.

«DCH традиційно зацікавлена в розвитку української промисловості та має досвід успішної реалізації подібних проектів. Крім того, ДМЗ цікавий нам із точки зору виробничої інтеграції з іншими підприємствам», – йдеться в офіційно поширеному прес-релізі групи.

У ході процесу поповнення портфеля промислових активів DCH Олександр Ярославський вже придбав у 2016 році легендарний Харківський тракторний завод. Загальна сума інвестицій бізнесмена в проекти різної галузевої приналежності тільки по Харківському регіону перевищила $1 млрд (у тому числі $300 млн у соціальний проект підготовки Харкова до Євро-2012). Олександр Ярославський входить у ТОП-10 українських підприємців за версією Forbes.

Дніпропетровський металургійний завод знаходиться в місті Дніпрі, є одним з провідних виробників чавуну, сталі та прокату. Продукція підприємства поставляється в 44 країни, чисельність трудового колективу становить близько 6000 осіб. У 2016 році завод виробив 1,068 мільйона тонн чавуну, 1,057 мільйона тонн сталі і 889 тисяч тонн прокату.

Останнє редагування Четвер, 01 березня 2018 16:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.