-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 20.92 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

Дніпровська лікарня №9 отримала обладнання для виходжування новонароджених

Дніпровська лікарня №9 отримала сучасне обладнання для виходжування новонароджених. Серед нового оснащення - дві відкриті реанімаційні системи, дефібрилятори, кувез, апарат штучного дихання та інше.

Вже два роки поспіль лікарні Дніпропетровщини отримують гуманітарну допомогу з Франції. Поставка сучасного обладнання та меблів – результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна»

«Щороку у дніпровській лікарні №9 народжується понад три тисячі малюків. Близько 200 з них потребують інтенсивного виходжування, адже тут народжують жінки з патологіями, зокрема, вадами серця та цукровим діабетом. Ми завжди маємо бути готовими до пологів, іноді – передчасних», розповіла заступник головного лікаря Ольга Колобова.

Благодійники з Франції передали апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятори, кувез, відкриті реанімаційні системи для немовлят, що регулюють температуру тіла новонародженим. Останній раз лікарня  отримувала подібне обладнання 15 років тому.

Лікарня поповнилась також ліжками та матрацами, приліжковими тумбами і столиками для харчування, кушетками, кріслами, вагами для немовлят, інвалідними візками.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.